• info@d-towzin.ir
  • تماس با ما: 02177126554-09122958436
  • تهرانپارس-خیابان 196
0 آیتم - ۰ تومان
  • سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

معرفی

شرکت دناتوزین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تولید ترازو، یکی از برترین تولید کنندگان ترازو در کشور می باشد. ترازو های دناتوزین با رعایت تمامی استاندارد های لازم همواره سعی داشته بهترین محصولات را برای مشتریان خود فراهم کند تا رضایت خاطر مشتریان خود را همواره جلب نماید.

شرکت دناتوزین با استفاده از افراد خبره در زمینه طراحی و تولید ترازو همواره در پی تولید و به روز رسانی ترازو های خود است تا بتواند به بهترین شکل پاسخگوی نیاز های تمامی مشتریان خود باشد.

شرکت دناتوزین در تمامی سال های فعالیت خود همواره سعی داشته به بهترین نحو نیاز مشتریان را برآورده ساخته و رضایت مشتریان همواره از مهمترین دغدغه های تمامی افراد این شرکت می باشد که به لطف مشتریان تا به امروز در این امر موفق بوده است و همواره تلاش می کند تا مشتریان رضایت کاملی از محصولات داشته باشند.

محصولات

ترازو های شرکت دناتوزین در مدل های مختلفی تولید می شود تا بتواند نیاز های تمامی مشتریان را برآورده نماید.

این محصولات در سه مدل HBMI-Plus، HBMI و DT تولید می شوند.

محصولات مدل HBMI

محصولات HBMI با رعایت تمامی استاندارد در زمینه طراحی و تولید در چندین مدل مختلف تولید می شوند. ترازو های HBMI در مدل های HBMI-C، HBMI-CR، HBMI-P، HBMI-PK و HBMI-CRP تولیلد می گردند.

محصولات مدل HBMI Plus

محصولات HBMI Plus با رعایت تمامی استاندارد در زمینه طراحی و تولید در چندین مدل مختلف تولید می شوند. ترازو های HBMI Plus در مدل های HBMI Plus-C، HBMI Plus-CR، HBMI Plus-P، HBMI Plus-PK و HBMI Plus-CRP تولید می گردند.

محصولات مدل DT

محصولات DT با رعایت تمامی استاندارد در زمینه طراحی و تولید در چندین مدل مختلف تولید می شوند. ترازو های DT در مدل DT-102B ،DT-102 و DT-102BH که در مدل های مختلف باتری دار و بدون باتری و همچنین قد سنج مکانیکی تولید می شود.

خدمات پس از فروش

36 ماه گارانتی محصولات

تحویل سریع محصول در تهران

تحویل ۲۴ ساعته شهرستان ها

پشتیبانی کامل از محصولات

دارای راهنما نصب و راه اندازی